5 Výsledek (y) 

kapela


2
Hlasovat
 Duo Metropol - kapela, hudební skupina

Duo Metropol - kapela, hudební skupina Duo METROPOL - brněnská kapela hraje český a internacionální repertoár - ( od rock´n´rollu, disco hitparády až po českou lidovku ) pro posluchače každého věku z České republiky a zahraničí.

www.metropolmusic.cz | Detaily
Kategorie : Home > Hudba

1
Hlasovat
 AE - kapela, živá hudba

AE  - kapela, živá hudba Dlouholetá praxe v zahraničí ( 17 let Španělsko, Švýcarsko, Německo, Rakousko, Luxembursko ), špičková audio aparatura a internacionální repertoár zaručují kvalitní zábavu. Kapela se velmi rychle

www.metropol.ic.cz | Detaily
Kategorie : Home > Hudba

2
Hlasovat
 Duo - kapela, hudební skupina

Duo - kapela, hudební skupina Jsme schopni pobavit každou společnost - MLADÉ (moderní hudba) i STARŠÍ HOSTY ( oldies - Olympic, Petr Novák, Pavel Novák, Helena Vondráčková, Michal Tučný, Waldemar Matuška, The Beatles, The Rolling Stones, Jiří Schelinger .....atd.)

metropolmusic.webnode.cz | Detaily
Kategorie : Home > Hudba

2
Hlasovat
 Tanzmusik - kapela, hudební skupina hudba

Tanzmusik - kapela, hudební skupina hudba Výběr repertoáru je vždy podřízen konkrétnímu složení posluchačů a zahrnuje široké spektrum českých a zahraničních skladeb, evergreeny i současnou populární hudbu.

www.metropolmusic.eu | Detaily
Kategorie : Home > Hudba

1
Hlasovat
 Kapela na svatbu

Kapela na svatbu Zajistíme vám kapelu pro váš maturitní ples, živou hudbu pro vaše taneční, prodloužené, firemní večírky nebo třeba i rodinné oslavy. Hudební produkce je nezbytnou součástí svatebního veselí.

kapelahudba.webnode.cz | Detaily
Kategorie : Home > Hudba„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich